خدمات به مسافران

یخچال در اتاق یکی از خدمات بخش روم سرویس ROOM SERVICE است که قبل ورود مسافربه اتاق خوراکی ازقبیل انواع شکلات،انواع نوشابه ها،تنقلات و … که معمولا مورداستفاده مسافرین قرارمی گیرد درآن قرارمیدهند.روم سرویس 24 ساعته هتل بزرگ ارم،امکان ارائه غذا و پذیرایی در اتاق را برای کلیه میهمانان و در 24 ساعت شبانه روز با سرویس سریع و با کیقیت فراهم می آورد.

نظافت وپاکیزگی خصوصا در سفر، دغدغه اصلی میهمانان است. در خشکشویی هتل بزرگ ارم با بهره برداری از امکانات یک سالن150 متری با تجهیزات کامل شامل خشک کن،آبگیر،دستگاه پرس، دستگاه بخار مانکن و دستگاه خشکشویی می باشد.آمادگی داریم در طول شبانه روز خدمتگذار شما عزیزان هم میهمانان مستقر در هتل وهم متقاضیان دیگر در همه نوع خدمات خشکشویی و اتوشویی با قیمت مناسب باشیم.

خدمات خشکشویی هتل بزرگ ارم : شستشوی لباس، آبشویی، لکه گیری،ا تو، خشک شویی و اتو کت و شلوار، جلیقه، پالتو، بارونی، اورکت، ژاکت، پیراهن، کاپشن، لباس کار، کراوات ،مانتو، روسری 

تاکسی سرویس وخدمات تشریفاتی هتل بزرگ ارم با اتومبیل های مدل بالا و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب به مسافران محترم هتل و دیگر سازمانها ونهادهای کشوری می باشد.

با توجه به سرعت نفوذ فناوری‌های نو در زندگی روزمره و صنایع مسافرتی، ارائه اینترنت پرسرعت رایگان مزیت بسیار مهمی درصنعت هتلداری و گردشگری جهان شده که در هتل بزرگ ارم نیز این تکنولوژی در تمامی اتاق های مجموعه و لابی پیاده سازی و قابل استفاده مهمانان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت رایگان قرار میگیرد.

کارواش جهت سرویس دهی به خودروهای میهمانان و مراجعین به مجموعه.

هتل بزرگ ارم دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 600 خودرو می باشد.

خدمات به همشهریان

هتل بزرگ ارم تهران با امکانات خاص و ویژه و برخورداری از فضایی دلنشین و متفاوت آمادگی پذیرایی از شما در مراسمات خاصی همچون جشن تولد، جشن نامزدی و … را دارد.